Oskando OÜ

Lõõtsa 2B
11415 Tallinn, Eesti
Tel 6829 500
sales@oskando.ee

Reg. nr. 10503340
KMKR: EE100263349
Swedbank a/a 112 011 1014
SWIFT: HABA EE2X

ETTEVÕTTEST

Oskando OÜ põhitegevus on telemaatikateenuse Ecofleet pakkumine.

Telemaatika tehnoloogia võimaldab mobiilvõrgu vahendusel jälgida ja juhtida erinevaid liikuvaid (näiteks autod, raskeveokid, treilerid, laevad jmt) ja statsionaarseid objekte (väravad, elektrinäidikud, valvesüsteemid).

Mis kasu saad sellest sina või sinu ettevõte? Märksõnaks on kulude kokkuhoid – Oskando poolt pakutavad lahendused tõhustavad tööprotsesse (märgata ja vähendada raiskamist, tõsta töökultuuri) ja parandavad teenuste kvaliteeti (tõstavad töökindlust, suurendavad mugavust, püsida ajagraafikus).

Oskame pakkuda kliendi vajadustele kõige täpsemalt sobivaid tootemooduleid ning teisendada kliendi vajadused rahaliseks kokkuhoiuks ja ärikasumiks.

Oskando alustas 1995. aastal neljaliikmelise meeskonnaga riistvara arenduse ettevõttena. 2006. aastast osaleb Oskandos suurinvestorina Ambient Sound Investments ning sellest ajast alates pakub Oskando ka tarkvara ning telemaatika terviklahendusi.


EST / ENG

Logi sisse

Klienditugi

Meie klienditugi vastab sulle igal tööpäeval ajavahemikul 9.00 - 17.00 ja enamiku probleemidest lahendame ühe tunni jooksul alates teavitamisest.

Skype: oskando.support
E-post: support@oskando.ee
Telefon: 6 829 502

Kasutajatoe lehekülg

Kasutajatoe leheküljel saad oma muredest kohe meile teada anda ning vaadata, kui kaugele lahendusega jõutud on.

Logi sisse »
Lisa uus teema »


Toodete dokumentatsioon »